6:2 2:6

Helou Plejeři, v 17.koláči KP jedničky to pro Sezimák na sety bylo 6:2 2:6 a třetí set se nehrál, protože Federéra bolí nožička, Djokera ručička a NeNadála bříško. Béčko na svém tradičním výletě do ČB s použitím ČD a šampusů prohrálo s Dynamitem 2:6, nejlépe Blažena piňďourová 417, zápis tady. Áčko doma v mači o špici tabulky vyplelo výhru 6:2 s NovoHradskými, nejskvostněji Honzavík 508, zápis tady. Bobík nehrál tak vidopříběh dneska nebude, snad jen záběr z utěšování ČuliMyšpuldy na 462 tady - to bude asi u Blaženů a Myšpulínů vo neděli celkem dusno, snad to rozchoděj nad čtením ZpravodajstvíCNN tady(a to se ještě Blažena válela 10 minut mezi kuželkama během zápasu jak MataHari a nemohla je rozmotat) ... báj Báj