TURNAJ ČEST LUBOŠOVI 4.-6.5.2018

 

Foto z předání cen Šampionům tady

Nový rekord kuželny 517 Pavel Petrů 

 

Ahoj Všem, náš turnaj byl zdárně dohrán! Letošní disciplína 100HS prověřila možnosti kuželny a ukázalo se že jsou neomezené - vítěz Pavel Petrů překonal stávající rekord náhozem 517 (Vrabana se s rekordem loučí se svými 509 z listopadu roku 2016). Takže na bedně jsou:

 

1.místo Petrů Pavel    517

2.místo Chval Petr      505

3.místo Smažík Karel 494

mistr dorážky Petrů Pavel 186

 

Medailistům gratulujeme a všem hráčům děkujeme za účast a těšíme se na další ročník.

 

Kompletní výsledky tady:

 
 
Čest práci Kuželkáři Sezimova Ústí.

Ahoj Všem, srdečně Vás zveme na náš turnaj 4.-6.5.2018 - pro rok 2018 jsme vybrali klasiku tedy 100HS ! Vyberte si čas své hry v tabulce Rozpis hraní níže a pošlete přihlášku dle propozic - těšíme se na Vás milí Soukuželkáři !

 

Novinka - všem turnajechtivým hráčům kterým termín z vážných důvodů nevyhovuje nabízíme možnost předehrávky - v tomto případě je možný pouze jeden start na turnaji - kontaktujte nás - níže seznam odehraných předehrávek.

 

 

 
Kontakt s Turnajem: cestpracisu@gmail.com , 608 532 531 .
 
 
Čest práci Kuželkáři Sezimova Ústí.
 

 

TURNAJ ČEST PRÁCI 6.-8.5.2016

 
Ahoj Čestíci, tak turnaj byl úspěšně dohrán - vítězem ročníku 2016 se stal Jarda Vychodil , druhý Braňák Černuška a třetí Zbyňďa Hein, v Čest práci zvítězil také Jarda Vychodil a stal se tak superšampionem - gratulujeme - fotografie z předání cen Jardovi a Braňákovi tady. Díky všem za účast a níže si račte prohlédnout výsledky ... 
 
 
 
Zatím Čest !

 

Ahoj Všem, srdečně Vás zveme na náš turnaj 6.-8.5.2016 - pro rok 2016 jsem přidali jednu kuželku! Vyberte si čas své hry v tabulce Rozpis hraní níže a pošlete přihlášku dle propozic - těšíme se na Vás milí Soukuželkáři !

Pozvánka a propozice tady

 
Kontakt s Turnajem: cestpracisu@gmail.com , 608 532 878 .
 
 
Čest práci Kuželkáři Sezimova Ústí.

 

TURNAJ ČEST PRÁCI 2.-3.5.2015

Čest Práci Soukuželkáři, 

ve středu 20.5.2015 v 19:00 se konalo na Hilťasu vyhlášení Šampionů turnaje Čest Práci, dorazli všichni včetně předsedy Péti Marka a DocIngProfesora Václava Kalouse který jako strážce kasy předával prize money , za bouřlivého potlesku byly předány i diplomy a šampáňo, v hospodě se to potom lehoučce zapilo , děkujeme Šampionům a vůbec všem účastníkům za to že na turnaj přišli a podíleli se na založení tradice turnaje. Díky Gustáv a Milouš a Péťa. 

foto : 1. ročník Turnaje Sezimácká Čest Práci 2-3.5.2015 vyhlášení 20.5.- dole zleva Jarda Mihál Mistr Dorážky ČP , Jirka Dvořák Šampion ČP , Dušan Lanžhotský Vícemistr , Zdenda Dvořák První Vícemistr , nahoře zleva Milouš Dvořák, Péťa Marek , Gustáv Kalous Vrbík

Ahoj Čestíci,

1.ročník našeho turnaje byl úspěšně dohrán za účastí 40 plejerů. Pozdravy Čest, skvělé výkony, dobrá nálada, kuželkářský potěr, libové párky - nic z toho nechybělo. Neobvyklá disciplína byla testem nervů všech hráčů - co jste nenahráli v plných a "normální" dorážce tak už jste v dorážce Čest práci nedohnali.

To, že hrát 25x dorážku do Čest práci je pěkný záhul, potvrdil i předseda našeho oddílu Petr Marek jehož potěšení , že ukončil kariéru dříve než mohl tuto podle jeho slov pí....nu sám hrát, můžete vidět na fotce t ady...

Takže k výsledkům :

Šampionem prvního ročníku se stal Jirka Dvořák náhozem 437 !

Druhé místo obsadil domácí Dušan Lanhžhotský alias Lanžák 433, třetí Zdenda Dvořák z Velenic 419 ...

Mistrem v dorážce Čest práci se stal Jarda Mihál náhozem 25 ! ( tedy ani jednou nefíkl ! )

Celkové pořadí v obou hodnocených disciplínách níže:

Pořadí dle náhozu celkem tady

Pořadí dle náhozu Čest práci tady

Prizemoney v celkové hodnotě 4500,- bude šampionům dle propozic předáno v nejbližší době.

Děkujeme Všem kteří se zúčastnili i třeba jen jako diváci a těšíme se, že budeme v tradici turnaje pokračovat.

Za turnajový výbor Čest práci : Gustáv Pavel Vrbík a Milouš Míra Dvořák

Čest!

...................................................................................................................................................................................................................................

Ahoj Všem, srdečně Vás zveme na náš turnaj 2.-3.5.2015 - vyberte si čas své hry v tabulce Rozpis hraní níže a pošlete přihlášku dle propozic :
 
 
Kontakt s Turnajem:  cestpracisu@gmail.com 
 
 
Čest práci Kuželkáři Sezimova Ústí.