Novinky

Pokus o nalosování a holuby

Helou Všem kuželkářským Nadržencům,

vypadá to, že se Franta pokusil nalosovat novou sezonu a teď tedy budeme zase chvíli předstírat, že se bude hrát. Tak se chvíli radujte a užívejte si pocity tetelivého štěstí. Prý se začíná 17.9.2021.

Pokud budeme opravdu hrát, tak nezapomeňte dodržovat doporučení ČKA a nepoužívejte společné kapesníky. Za naši kuželnu k tomu dodáváme, že nedoporučujeme ani pojídat cizí holuby přilepené zespodu na stole a používat společný toaletní papír - berte si každý svůj čerstvý nepopsaný list nebo se radši vůbec neutírejte.

Báj báj Báj

 

 

Celý článek

Nehraje se ...

Tak virus nás zase vyhnal nejenom z kuželen, ČKA zatím ohlašuje přerušení soutěží do 25.10., Romča s Andym ale zavřeli kuželny do 3.11., takže zatím spořádaně choďte do práce a doma si hrajte alespoň s koulema ( platí pro kuželkáře i kuželkářky) ... báj Báj 

Celý článek

třetí kolo a nový typ roušky

Helou Voliči,

ve třetím kole voleb do KP1 doma Bé padlo s Njůkástlem 1:7, nejlíp Márinka 422, zápis tady. Áčko v Njůvsi vyhrálo 7:1, zaperlil Myšpulín 405, zápis je tady, Zpravodaj po 3tím kole tady. Nový typ roušky doporučovaný Románkem do hospod místo plánované registrace si můžete prohlédnout tady - noste často ať podpoříte zoufalé hospodské Palivce, roušku doporučuje i Románkův kámoš Upír z Agroferatu - pozdravit ho můžete tady.

Báj Báj

 

Celý článek

POZVÁNKY NA TURNAJE:

 

               FILIP ZAVÁŽÍ DĚDKA DO SÍNĚ SLÁVY !

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KUŽELKÁŘŮ

ZE SEZIMOVA ÚSTÍ

 Tato stránka vznikla pro informování hráčů kuželek a přátel kuželkářského sportu o aktuálním dění na kuželně v Sezimově Ústí.

Kuželkářů bylo na Sezimáku vždycky dost - aktuálně hrají oficiální soutěže čtyři družstva dospělých, trénují mladé naděje a nově se od roku 2013 rozjela i Amatérská liga.

Kuželnu nyní provozují majitelé sousedící restaurace Hilton ( sami zdatní kuželkáři ) www.facebook.com/RestauraceHilton , kteří se snaží její úroveň pozdvihnout na vyšší úroveň. 

restaurace hilton terasa
 

PŘÍBĚH - K ČEMU NÁM JSOU SPONZOŘI ?

... příběh ze života - úžasný den se sponzory ...

Jeden Kuželkář který pracuje jako skoro všichni v Sezimáku ve firmě Kovosvit měl zrovna dovolenou , ráno se  vzbudil a po podlaze mu přeběhla myš, začal jí tedy honit jenže nebylo to nic platný - takže zavolal deratizérovi Mírovi Berků  ,který ho myší zbavil . Jak tu myš honil všiml si, že má opadanou a vlhkou omítku v předsíni a vzpomněl si na stavební firmu XYZ ( zde hledáme sponzora) , který mu doporučil sanační omítky Cemix - jo to je paráda a kde je sehnal nejlevněji - ve Stavebninách PRO-DOMA v Táboře , tam je objednali a kamionem je přivezla firma spediční BT Logistic. Vtom se strhla bouře ... venku foukalo a foukalo - skoro uragán a střecha letěla pryč ... co s tím ... Klempířství Vlastislav Feik mu novou střechu zhotovil ... ufff teď už je vše zažehnáno - vzal ženu děti a vyrazil na večeři do restaurace Hilton tam se napapali děti šoupli na kuželnu a  pak svou lásku životní poslal na Hvězdárnu pozorovat hvězdičky a pak byl tak šťastný že se na Hiltonu vožral jako to prase ...

Jak to bylo dál ? Chcete být součástí tohoto příběhu a věnovat nějaký přebytečný šesták na činnost kuželkářské mládeže nebo závodních družstev ? Dejte nám vědět , rádi Vám pošleme nové zákazníky a to nejenom Kuželkáře ... a ten příběh tady bude pokračovat .

Celý článek

Novinky

Morčata - osvětový článek 1 - morče naplacato

Helou Kuželníci, jak jsme avizovali, bude se zde občas objevovat článek o jednom krásném koníčku a to chovu morčat. Tento první je o tom, proč je vlastě chovat a jak si je vypiplat, aby užitek a radost z nich byla co možná největší - článek k přečtení tady: Morče naplacato, zajímavý je i tento článek o různých jiných úpravách . Možná by stálo za to změnit i stereotyp pátečních Hiltonských vepřových hodů a občas udělat morčecí - v blízkosti kuželny se nachází jeden nadějný velkochov... Hodně chovatelských úspěchů a dobrou chuť k nedělnímu obědu a taky hodně invence při tepelné úpravě Vašich miláčků ... báááj Morčekuželkář 

Celý článek

Pauza a Léto a Song na rozloučenou ...

Helou Kuželníci, nejen kuželkáři jsou po dlouhé sezóně nyní unavení, také správcové stránek bývají ... takže začíná pauza, kdy zde nečekjte moc nových článků... po pauze se na této stránce objeví pravděpodobně místo kuželek inzerce na morčátka nebo kabelky  :-) pro ty kdo tomu Věří a nebo třeba ještě Nevěří je zde jedna pěkná motivační modlitební písnička klikněte seeeeem :-) určitě posouchejte až do konce třeba pochopíte proč někdo ukončuje kariéru protože: Mr.. mi v hlavěěěě :-) ...... bááááj Báj

Celý článek

Amatéři jdou do finále hraje se 9.5. ...

Helou Čintamani,  amatérská koulovačka pokračovala 25.4. odvetami semifinále a dopadlo to takhle - klikněte sem, Bobík pak psal:

 
Ahoj vrbano,
dej prosím na web výsledky.
Posílám 2 kolo semifinále.
Finále a o 3 místo - 9.5.2019:
16:30  Hilton klub-Drtiči - o 3.místo
18.45  Bowling-Střelci - finále
Vyhlášení a čuník pátek 31.5.
 
Dík bobík

   

Celý článek